O firme

sirca01

SIRCA vznikla v roku 1973. Od vtedy progresívne vzrástla a získala významnú pozíciu nielen v Európe, ale na celosvetovom trhu. Má 160 zamestnancov a produkcia dosahuje 21 000 ton materiálov ročne.

Okrem produkcie v Taliansku, kde plocha fabriky má rozlohu 50 000 m2 má vlastný závod v Grécku a Rumunsku. Rýchlo rastie predaj produktov SIRCY v Ázii (Čína, India) a v Amerike.

Tento rozmach nastal hlavne kvôli kvalite, ktorú SIRCA ponúka a individuálnej starostlivosti o klientov. Kvalita je zabezpečená kvalitnými materiálmi pre výrobu a kontrolou konečných produktov pred expedovaním k zákazníkom.

sirca_fabrika

Samozrejmosťou je, že firma vlastní certifikát kvality výroby ISO 9002 a certifikát kvality výrobkov CATAS.

V špeciálnych laboratóriách klienti môžu vidieť použitie a charakteristické znaky produktov - ako sa rodia a aké sú. Tak si môžu ľahko vybrať to najlepšie riešenie šité priamo pre ich potrebu. Tu nájdu všetky náterové hmoty na drevo v exteriéri aj interiéri.

Okrem toho SIRCA produkuje aj HPR ( high performance resins) – vysoko kvalitné živice, používané pri výrobe od gombíkov po jachting, nevynímajúc automobilový priemysel a gélové nátery.


 
hore...
© Copyright 2005 - 2024 SirCOLOR, s.r.o., All right reserved
počet prístupov: