sircolor

Prinášame kvalitu pre váš úspech. Sme EXKLUZÍVNY zástupca svetových značiek profesionálnych náterových hmôt na drevo a nábytok.

sira

Renomovaný taliansky výrobca farieb, lakov a moridiel pre povrchovú úpravu dreva. Ponúka tiež HPR vysoko kvalitné živice pre iných výrobcov farieb a ďalšiu priemyselnú výrobu v textilnom, dekoratívnom, automobilovom a lodiarskom priemysle. SIRCA združuje 6 firiem v Taliansku a pôsobí v 24 krajinách sveta. Na rozlohe 50 000 m2 je v San Dono di Massanzago výroba a najmodernejšie laboratóriá, kde pracuje 160 ľudí. Vlastní nielen certifikát kvality ISO 9001, ale aj certifikát C A T A S pre exteriérové náterové hmoty.
www.sirca.com

polistuc

Výrobca náterových výrobkov pre aplikácie na rôznych povrchoch ako sú: železo/oceľ, pozinkovaný plech, hliník, meď, mosadz, zliatina, striebro, plastické hmoty, sklo, cement/betón. Spoločnosť Polistuc je schopná odporučiť ten najvhodnejší náterový cyklus a to v závislosti od typológie výrobku, aplikačné postupy podla požiadaviek zákazníka, pričom ponúka sériové výrobky, ktoré sú priebežne k dispozícii. Rovnako ponúka aj na mieru šité výrobky s okamžitým dodaním, ktoré sú vyrobené pomocou tintometrického systému „Colour Passion“ a to v požadovaných farebných odtieňoch a pomocou receptúr, uložených v technickom archíve.

borma

Špecializovaný výrobca prípravkov pre "kozmetiku" dreva. Sú to špeciálne výrobky na ošetrovanie, údržbu a zušlachtenie drevených povrchov pre interiér i exteriér. Ponúkame jedinečné produkty pre reštaurátorov, výrobcov nábytku a domácich majstrov. Oleje, tmely, vosky, šelaky, moridlá, ošetrovacie prípravky. Vyskúšajte špeciálny vosk na leštenie nábytku, alebo samoleštiaci prostriedok na parkety, alebo náš teakové olej. Výsledok a kvalita vás prekvapia.
www.bormawachs.com

anest

Svetový líder v striekacích technológiách. Japonská firma sa zamerala na splnenie predstáv zákazníka, ktorý vyžaduje najvyššiu kvalitu povrchovej úpravy materiálu, dlhú životnosť pištolí a ekonomickosť výroby s nízkymi nákladmi na energie a množstvo použitých hmôt.Ich pištole sa používajú v automobilovom priemysle(Toyota, Mitsubishi, Honda, Kia), v kožiarskom, keramikársom a nábytkárskom priemysle. Ponúkame tiež AIRBRUSHe pre umeleckú sféru a nechtový dizajn.


 
hore...
© Copyright 2005 - 2024 SirCOLOR, s.r.o., All right reserved
počet prístupov: